Folia magnetyczna biała 0,4 mm szer.61 cm

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 4 dni
Cena: 34,90 zł 34.90
ilość mb
Zyskujesz 3 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ORACAL
Kod produktu: 0AD5-167E6
Pin It

Opis

OPIS:


Jednostronnie namagnesowana folia FLEXIMAG, przeznaczona do tworzenia łatwej w demontażu reklamy wizualnej w postaci gadżetów reklamowych tj. magnesów na lodówkę, notesów magnetycznych, breloczków, tablic informacyjnych oraz pomocy dydaktycznych. Reklama wykonana z takiej folii jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczenia powierzchni, na którą jest naklejana. Ze względu na swoje właściwości magnetyczne oraz łatwy montaż i demontaż, folia magnetyczna może być wykorzystywana do wykonania reklamy w dowolnym miejscu i czasie.

DANE TECHNICZNE:


Folie magnetyczne powstają poprzez zmieszanie gumy syntetycznej z proszkiem ferrytowym, a następnie ugniatanie i formowanie wytłoczne.

(BH max)- wewnętrzna siła w magnesie-jest to punkt, w którym powstaje największa energia wytworzona przez folię magnetyczną, punkt optymalny.

(Br) Indukcja magnetyczna-wskazuje na gęstość pól magnetycznych w materiale po saturacji, mierzona jest w zamkniętym obwodzie magnetycznym. Jest wymiernym wskaźnikiem siły przyciągania folii magnetycznej.

HcB Koercja pola magnetycznego-wartość przeciwnego pola magnetycznego, któremu należy poddać materiał magnetyczny, aby miał on wartość BR=0. Wartość ta wskazuje zdolność materiału magnetycznego do utrzymywania swojej siły magnetycznej w stanie niezmienionym.

*Metoda Shore’a polega na określaniu twardości próbki za pomocą pomiaru jej sprężystości, zaś odkształcenie trwałe materiału (odcisk) odgrywa tylko niewielką, pośrednią rolę. Przy pomiarze twardości skleroskopem Shore’a w nowszej konstrukcji bijak o masie m (najczęściej 20g), zakończony diamentowym zaokrąglonym ostrzem pomiarowym, opada pionowo, swobodnie, w prostopadle do mierzonej powierzchni ustawionej rurce, z wysokości h (najczęściej112 mm). Przy uderzeniu bijaka w badany materiał część siły opadania, zależna od wielkości granicy sprężystości materiału, wywołuje powstanie niewielkiego trwałego odcisku. Pozostała część energii opadania zmienia się w odkształcenie sprężyste próbki i bijaka i jest po uderzeniu przyczyną odskoku bijaka od Próbki w rurce. Im twardsza jest próbka, tym większa jest wysokość odskoku bijaka. W zazwyczaj stosowanych skleroskopach Shore’a skala jest podzielona na 130 równych części (nie w mm).  Do celów porównawczych stosuje się niskostopową próbkę zahartowanej stali eutektoidalnej, która ma twardość wg Shore’a 100 (jednostek skali odskoków).

Przeliczanie wartości:                                    

1Kgs=100mT

1KOe=79,6KA/m

1MGOe=7,96KJ/m3

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl